| DanuTzCarbon a întrebat:

Dati-mi cateva aplicatii folositoare pentru android 2.3.6 (Samsung S6500D Galaxy mini 2).

6 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Caută pe "Samsung Apps". Este cel mai bun program. Acolo vei găsi tot ce îţi trebuie.
Pa-pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa cauti singur pe Google Play (Magazin Google Play). Gasesti acolo aplicatii, si le alegi pe care le vrei tu, nu noiwinking

| Andrei1099 a răspuns:

Sunt cu sutele in Google Play

| DanuTzCarbon explică (pentru Andrei1099):

Reciteste intrebarea "Dati-mi cateva aplicatii folositoare...": evident stiu de unde sa iau, dar ma intereseaza cele folositoare. generale, nu jocuri.

| Pavelito a răspuns:

Dăi un Google: Tabx0r

happy succes!