| Calomfirescu_Vlad_1970 a întrebat:

Eu tocmai mi am luat un Samsung galaxy s6 și vreau sa va întreb dak e ok sa îl folosesc fără husa?

Răspuns Câştigător
| DanielaFD a răspuns:

Cel mai ok e să ai husă şi o folie gen. geam. Dacă îţi cade jos telefonul se sparge folia, nu ecranul telefonului. Şi husa e bună pentru a nu se zgâria carcasa telefonului (spatele). Folia geam e cam 40-50 lei. Baftă şi să îl stăpâneşti sănătos! :3

3 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Husa ofera o protectie telefonului impotriva zgarieturilor sau a caderii acestuia. Daca esti sigur ca nu vei avea astfel de probleme nu este nevoie sa porti husa.

| Minnie_Kitty_1999 a răspuns:

Nu prea e ok pentru ca e foarte fragil ...Cumpara-ti o folie de sticla si o husa din silicon pentru ca atenueaza socurile... sper ca te-am ajutat... funda?