| Eugeniusu a întrebat:

Dau funda mare si multe voturi la cine ma ajuta! Vreau o aplicatie pentru iPhone care poate descarca melodia cu videoclip, cand sunt offline sa o pot avea in playlist si sa o ascult, dar cu video s-o pot si viziona! Ceva gen Youtube, dar sa imi pot face playlist, sa adcult si offline. Dar o aplicatie buna, nu ca unele cand incerc sa ascult muzica cu ecranul inchis, sa se inchida si muzica.

7 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Snap tube.

| Eugeniusu explică (pentru MihaiNicu23):

Oameni buni, snaptube e de nimic, poti asculta doar daca ai net, offline nu merge nici video nici muzica. Si daca vrei sa asculti muzica online, cand inchizi ecranul telefonului, nu mai canta nimic!

| TheTom7 a răspuns (pentru Eugeniusu):

Poti descarca si asculti dupa, la o calitate foarte buna.

| TheTom7 a răspuns:

Snaptube

| Eugeniusu explică (pentru TheTom7):

Oameni buni, snaptube e de nimic, poti asculta doar daca ai net, offline nu merge nici video nici muzica. Si daca vrei sa asculti muzica online, cand inchizi ecranul telefonului, nu mai canta nimic.