| DenisCT102004 a întrebat:

Dau funda! Salut,mi-am facut abonament la telecom,am primit un telefon Motorola de la ei,si voiam sa cumpar o aplicatie,dar nu mi aparare metoda facturare telecom, sa platesc cu abonamentul, dar pe s6 am Orange si mi apare metoda asta, imi poate spune cineva de ce pe Motorola nu mi apare dar pe celalalt da? (Am intrat si la setari la metode de platire sau ceva de genu si nu am gasit optiunea)

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Probabil cei de la telekom nu folosesc aceasta metoda.

| DenisCT102004 explică (pentru gelu1970):

De ce Orange ar folosi, iar ei nu?

| gelu1970 a răspuns (pentru DenisCT102004):

Poti suna la at. clienti si ii intrebi de ce nu au acelasi sistem de plata ca si Orange.