| EmiliaTonciuVasile a întrebat:

De 2 zile facebookul mi se inchide si iese din aplicatie si imi zice "Aplicatia Facebook nu raspunde". I-am facut si actualizare si tot nu merge. Care ar putea fi problema si cum sa o rezolv? Pana acum mergea impecabil.

6 răspunsuri:
| CezaraEM a răspuns:

Eu zic sa dezinstalezi aplicatia si sa o instalezi iar! S-ar putea sa mearga asa, nu stiu ce sa zic?!

| robytoby a răspuns:

Salut.Cat spatiu mai ai disponibil?

| Lukasz a răspuns:

Chiar nu ştiu ce ar putea avea.

Încearcă să instalezi "Facebook Lite".

Dacă nici aşa nu merge, chiar nu ştiu, îmi pare rău.

| grandebgd a răspuns:

Incearca sa instalezi iar aplicatia Facebook daca iti va face tot la fel incearca sa folosesti alta aplicatie nu cea originala de la Facebook daca nu vrei sa folosesti alta aplicatie ca inlocuitor Facebook reseteaza telefonul la setarile din fabrica si cu siguranta nu iti va mai face probleme, acea eroare iti apare din cauza ca ori ai virusi ori ca ai procesorul prea incarcat acum nu stiu ce sa iti zic exact sper ca am reusit sa te ajut.

| Dobrică_Livio_1963 a răspuns:

Ai descarcari dual messenger, care este o golani. Intra in Plicatii si dezinstaleaza dual messenger

| Lazar_Elena_1968 a răspuns:

De ce mi se închide Facebook cand sunt in aplicatie