| Adry05 a întrebat:

De cAteva zile cand vorbesc cu-n prieten la telefon ma aud pe mine in ecou. Ce pot sa fac sau sa faca? Specific ca doar cu el am problema asta, fie ca-i pe difuzor sau normal.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Schimba locul in care stai cand vorbesti. De obicei se aude asa cand semnalul este mai slab. La el sau la tine.

| Adry05 explică (pentru darrio2007):

Am incercat... Tot la fel.

| darrio2007 a răspuns (pentru Adry05):

Dar el are probleme cu semnalul acolo unde il suni?

| Adry05 explică (pentru darrio2007):

Nup. Are semnal full.

| Adry05 explică (pentru darrio2007):

Are semnal full.

6 răspunsuri:
| Octavianstoy a răspuns:

Asta e o probema de la operatorul tau si mie mi se mai intampla asa

| Adry05 explică (pentru Octavianstoy):

Si ce pot sa fac? Daca-i de la mine de ce doar la el imi face asa?