| Sas_Denis_1990 a întrebat:

De ce amsemnal dumai uneorisi mai mult nu am semnal si tot trebuie sa scot bateria din telefon va rog ma ajutati. Telefonul este LG-E400.

3 răspunsuri:
| ghostlabbrador77 a răspuns:

Pai poate fi o problema de retea in zona sau o problema cu modelul telefonului sau o problema la antena telefonului. De recomandat este sa il duci ori cu garantia de unde l-ai luat ori la un service gsm pentru un diagnostic ori la reprezentanta furnizorului tau de telefonie mobila (Vodafone, Orange, Etc)

| Sas_Denis_1990 explică (pentru ghostlabbrador77):

Mulţumesc.

| ghostlabbrador77 a răspuns (pentru Sas_Denis_1990):

Cu placere, nu ai pentru ce