| anonim_4396 a întrebat:

De ce apare după ce trimit un mesaj, apare în paranteză ( niciun subiect) atunci când ies din mesaj si apare lista cu toate mesajele trimise/primite?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Se pare ca tu faci o mica confuzie intre aplicatii.
"Mesajele" care AU SI SUBIECT se numesc e-mail, nu mesaje.

Un e-mail se timite la destinatar la ADRESA lui de e-mail, contine rubrica de SUBIECT pentru identificare mai usoara, dupa care este mesajul (scrisoarea, mail-ul propriu zis). La acel e-mail se pot anexa si ATASAMENTe, cu marime totala limitata (5-25Mb, in functie de server-ul de e-mail).

| LPCTSTR a răspuns:

Când, unde și cum?
Despre ce vorbești?
Dacă te referi la TPU, la capitolul "actualizare permanenta" este foarte funky.

| Valyasdfg a răspuns (pentru LPCTSTR):

Aaa, scuze... La mesaje pe telefon mesaje normale.

| LPCTSTR a răspuns (pentru Valyasdfg):

Ai actualizat aplicația de mesagerie?

| Valyasdfg a răspuns (pentru LPCTSTR):

Aia nu se actualizează e aplicația telefonului, probabil tu crezi că e Facebook Messenger

| LPCTSTR a răspuns (pentru Valyasdfg):

Eh, uite că Samsung trimite actualizări pentru absolut toate aplicațiile telefoanelor sale, am gândit că poate și firma ce a produs telefonul tau face la fel.