| syLe1996 a întrebat:

De ce atunci cand incerc sa descarc ceva de pe magazin play imi tot zice ca nu am spatiu suficient, desi am destula memorie libera (pe telefon)?

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Incearca sa iei de pe net "Clean Master". Pe mine, pentru moment, m-a ajutat. Stergeam "Junk files" si faceam loc destul in telefon. Acum, dupa ceva timp, nu prea mai face fata. Da-i un reset la telefon daca nu.

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Depinde unde descarci poate ai setat sa descarce undeva unde nu mai este loc

| Killa3463 a răspuns:

Vezi unde se descarca aplicatile, si ca ultima solutie poti da o reformare!