| AndreuCom a întrebat:

De ce cand imi pun telefonul la incarcat, arata fulgerul ala pe ecran doar ca nu incarca. Daca il pui o zi intreaga cu bateria 20% atata ramane. Dar arata ca incarca. Ce pot sa fac? Funda.

8 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, este defectă bateria ( sau acumulatorul ). sad

Trebuie să mergi cu telefonul + încărcătorul la un Service pentru diagnosticare!

Toate cele bune!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar nu iti scrie undeva cat dureaza pana se incarca? Eu am facut o actualizare telefonului si o data scria "4 zile pana la finalizare". Atunci nu mi s-a incarcat deloc.

| Vanilla2014 a răspuns:

Problema intalnita. Rezolvare: schimba bateria.

| Cangri_Stefan_1982 a răspuns:

Inseamna ca e dusa bateria.Incearca cu alta noua.

Răspuns utilizator avertizat
| Lordy a răspuns:

Hey salut. Daca spui ca arata ca se incarca dar de fapt nu o face, inseamna ca bateria de la telefon este uzata ori este stricata. Am patit si eu asa. Nu ai ce face decat sa iti schimbi bateria.
Sper ca te-am ajutat. laughing