| ferdinando a întrebat:

De ce la LG t385 nu pot sa vizionez videoclipuri pe youtube?(dau funda).

5 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

- Nu poti vedea deoarece LG T385 nu are instalat flash. Nu are nicio legatura cu sistemul de operare, asa cum sustin unii de aici.
- Incearca aici, poate gasesti ceva aplicatii in JAVA cu care poti vedea clipurile:
http://www.umnet.com/mobile-software/0-6097-0-Java_J2ME_apps-0
(te duci pe aplicatia pe care o vrei
si in dreapta paginii ai
"download to PC")

| kurinkita a răspuns:

Fiindca nu are suport pentru flash. E doar un telefon cu un sistem de operare bazat pe Java, nu cu unul performant precum Android, Windows Phone sau iOS

| whattt a răspuns:

Descarca Adobe flash player mobile mod

| ManeaAlex a răspuns:

ITi trebuie un program sa.ti meargawinking

| Stancu_Jul_1997 a răspuns:

Trebuie sa downloadezi youtube de pe magazin play iar daca nu ai magazin play nu merge, doar la unele telefoane mai performante