| SpoiledBrat a întrebat:

De ce sunt samsungurile mai bune?

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Intrebarea e in doi peri!

În raport cu ce?

| mihai69 a răspuns:

Mai bune decât... ce?!?
Eu nu sunt convins.

| ReddY25 a răspuns:

Au calitate

| sweetys a răspuns:

Cine a zis asta? Pe ce te bazezi cand zici asta si in comparatie cu cine sunt mai bune? Si pe ce segment?

| SpoiledBrat explică (pentru sweetys):

Eu zic asta din propria experienta, am avut multe modele de branduri diferite și Samsung mi se pare singurul bun

| sweetys a răspuns (pentru SpoiledBrat):

Eu am avut un Huawei si sunt extra multumita de el. Dupa 3 ani am zis sa il schimb. Acum am unul de la Xiaomi, la fel, comparativ cu Samsung, ambele ofera calitate extra la un pret de buget, fata de Samsung care pentru aceeasi calitate dai dublu. Sa nu zic de incarcatoare, care sunt mult mai rezistente, la Samsung l-am schimbat dupa un an, la Huawei inca este bun, fara ciupituri sau alte rupturi, incarcarea este mult mai rapida fata de Samsung, ca sa nu zic de calitatea fot/video. Facand o comparatie intre telefoanele de buget, Samsung ocupa abia locul 3 din pacate.

| Anonimul151 a răspuns:

Și eu am folosit și folosesc Samsung de mult timp. Am avut ocazia sa folosesc pentru o perioada și iphone, dar nu se compara. Mie nu prea îmi place iphone. + am mai încercat și alview + alte mărci de genul. Dar sincer sa fiu mie îmi place cel mai mult Samsung.

| mariutzarya a răspuns:

IPhone este un telefon mai simplu, nu încărcat cu atâtea opțiuni nefolositoare. Calitatea se vede clar, după 2 ani de uitilizare nu am pățit niciodată să mi se blocheze (iphone 11). Samsungul, după câteva luni începe să fac figuri.