| CLaludiu1234 a întrebat:

De ce uneori, nu tot timpul când dau sa descarc o aplicație de pe magazin play, ma lasă să descarc acea aplicatie și la final scrie ca nu se poate instala și nu ma mai lasa sa instalez acea aplicație în telefon decât după ce repornesc telefonul? Ați pățit si voi chestia asta?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Incearca sa faci ceea ce recomanda domnii de la google fata de serviciile lor : https://support.google.com/googleplay/answer/14122894?hl=ro

| Kuduro988 a răspuns:

De obicei mie mi se întâmplă cand nu am spatiu suficient de stocare

| CLaludiu1234 explică (pentru Kuduro988):

Nu e vorba de spațiu, după ce reporensc telefonul merge sa descarc aceea aplicație care nu mergea descarcarcata înainte de repornirea telefonului, lucrul aceasta mi se pare foarte ciudat