| Laaaaaariiiiiiiii a întrebat:

De unde as putea sa-mi achizitionez un Samsung Galaxy S-III fara abonament si la un pret cat mai rezonabil
Intre Vodafone, cosmote si Orange happy
P.S: Preturi pana la 3000 lei
Funda

4 răspunsuri:
| Remus13 a răspuns:

Du-te la eMAG. Sora mea a luat Samsung galaxy s 3 la 2700 lei.

| Laaaaaariiiiiiiii explică (pentru Remus13):

A da am auzit de eMag dar nu stiu cat e de sigur sa cumperi de acolo

| Remus13 a răspuns (pentru Laaaaaariiiiiiiii):

Nu trebuie sa-ti fie teama sa cumperi de acolo. Emag are multe magazine mari in tara mai ales un Bucuresti.

| ralucadaria1 a răspuns:

Nu stiu sigur preturile dar telefoane bune, Samsung mai sunt si aici:http://www.gsm.ro/producator32_samsung.php.