| Furnicuta000 a întrebat:

Deci am un telefon Samsung (a71 dar nu are importanta asta) cu android (logic) si de la un timp (poate ati observat si voi asta), cand fac mai multe poze deodata gen cand fotografiez o revista de 15 pag (doar un exemplu) mi le grupeaza! Si dupa ce ca mi le grupeaza, cand apas ca sa intru in "folderul" ala mic pe care il face (fara sa ma intrebe!) nu pot nici sa dau zoom. Ma enerveaza la culme, ma enerveaza ca nu am gasit nicaieri nicio setare sa opresc mizeria asta. Va rog spuneti-mi ca exista vreo setare si nu am vazut-o eu ca de 2 luni o caut. Nu mai rezist! Am mai dat update la soft, mereu dau cand imi apare, dar problema asta persista. Desi in mintea lor (bolnava probabil) de genii in IT nu e o problema din moment ce au bagat tampenia asta...

1 răspuns:
| Hyperion7 a răspuns:

Intri in Google Photo și vezi pozele de acolo, acolo nu exista problema asta.