| iker03 a întrebat:

Detine cineva un Sony xperia z3 compact? Vreau sa imi achizitionez si vreau sa stiu cum ruleaza androidul pe el, daca se blocheaza... Etc.Mersi!

Răspuns Câştigător
| AlexL28 a răspuns:

Pai foarte bine, Sony e una din cele mai bune alegeri. Dupa mine topul celor mai bune telefoane ale momentului arata cam asa.
1. Google Nexus 6
2.Samsung Galaxy Note 4
3.Sony Xperia Z3
4.LG G3
Eu doar unul din astea mi-as lua, dar daca vrei neaparat un telefon din materiale premium, Z3 e cel mai bun.

3 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

E unul din cele mai rapide telefoane ale anului 2014, nu te teme ca nu se va bloca niciodata. Dar ma mira ca sunt oameni care inca cauta un telefon mic.

| iker03 explică (pentru AlexL28):

Momentan am un iphone 5s, insa m-am plictisti de el si as incerca si un sistem de operare android, Samsung sau alte firme cu android nu imi plac din cauza ca nu au material de sticla ca si sony.De aia vreau Sony.

| AlexL28 a răspuns (pentru AlexL28):

LOL, m-am intors sa-ti spun ca am uitat cu desavarsire, probabil intr-un moment de porasta inspiratie, pe Motorola Moto X 2014 care ar cadea chiar dupa G3winking

| AlexL28 a răspuns (pentru iker03):

Pai foarte bine, Sony e una din cele mai bune alegeri. Dupa mine topul celor mai bune telefoane ale momentului arata cam asa.
1. Google Nexus 6
2.Samsung Galaxy Note 4
3.Sony Xperia Z3
4.LG G3
Eu doar unul din astea mi-as lua, dar daca vrei neaparat un telefon din materiale premium, Z3 e cel mai bun.