| chrishakti a întrebat:

Din ce tara e numarul +85266610568?

5 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Hong Kong

| ioana748 a răspuns:

Hong Kong

| Lupică27 a răspuns:

Hong Kong, iti recomand sa nu raspunzi daca nu ai rude sau tovarasi pe acolo.

| scaragigel a răspuns:

Pai te uiti la numarul de telefon, la noi in Romania avem +40 apoi spatiu si restul numarului de telefon. Te uiti si la acel numar cand este facut primul spatiu si apoi cauti pe Google +... prefix si vezi ce rezultat iti da. Prefixurile sunt maxim de 3 cifre. Am cautat +8 prefix, nu exista. Am cautat +85, este Coreea de Nord ceea ce ar fi foarte ciudat pentru ca e cea mai izolata tara din lume si nu are nimeni telefon, daca sunt prinsi cu telefon sunt executati. Am cautat +852, este Hong Kong. Deci ori e Coreea de Nord (cam imposibil) ori Hong Kong