| dvw a întrebat:

Dintre Samsung Galaxy S advance si Nokia Lumia 800 ce ati alege? Care vi se pare mai bun?

5 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Dintre cele doua mai bun este Nokia Lumia 800, are capacitati mult mai bune.

| BarBye a răspuns:

Nokia lumia 800

| iesiacasa a răspuns:

Sall eu as alege Nokia din cauza camerei si a memoriei si galaxy s adv la jocuri deci dintre astea doua

| Octavian007 a răspuns:

Nokia lumia 800 este mai bun la calitatea materialelor la sistemul de operare si este un Nokia deci... foarte fiabil

| musickid440 a răspuns:

Samsung S Advance, crede-ma! Un prieten il are si nu intampina nici un fel de problema cu el! Il are de destul de mult timp, si se comporta ca la inceput! Il recomand!

Funda? puppy dog eyes