| Mariuss32 a întrebat:

Dupa ce mi s-a updatat Windows-ul la telefon(Nokia Lumia 625) și a trecut la 8.1 nu mai știu să fixez aplicații pe meniu de start. Nu mai merge ținând apăsat pe aplicație și să selectezi de acolo, acum dă numai evaluare... Cum aș puteă să pun din nou?

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Asa face la toate aplicatiile pe care le instalezi? La fel face si cu aplicatiile preinstalate (ale telefonului)? Poate nu s-a instalat complet aplicatia respectiva.

| Mariuss32 explică (pentru horia2012):

Am rezolvat, oricum mulțumesc.

| horia2012 a răspuns (pentru Mariuss32):

Cu placere.