| Mirceadumb a întrebat:

E bine sa dai update la aplicatiile din telefon? am un Samsung S3 neo si am vazut ca apar actualizari ale aplicatiilor precum Messenger / wapp si etc. e bine sa le dai update sau se le lasi la starea lor intiala. Ingreuneaza cu ceva telefonul?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E bine sa le dai actualizari.Iti mai ocupa ceva din memoria interna a telefonului.

| Martina5 a răspuns:

Dacă vrei sa ai varianta mai noua a aplicațiilor, da.

| Emma52 a răspuns:

Doar iti ocupa mai mult spatiu decat initial, dar e mai bine sa le dai update.

| maadiix a răspuns:

Poti sa le actualizezi daca are telefonul memorie suficienta, in caz contrar se va misca greu. Recomandat e sa le actualizezi pentru a avea o versiune cat mai noua, cu imbunatatiri.