| Floryn9 a întrebat:

Va faceți actualizari la aplicațiile de pe telefon?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Doar ce folosesc mai des. Actualizare manuala.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

La aplicatii, doar atunci cand este necesar si nu mai functioneaza altfel laughing

Actualizarile de sistem... nup big grin

| LPCTSTR a răspuns:

De ce nu as vrea sa am posibilitatea utilizarii unei aplicatii mai putin buguita?

| PainTech a răspuns:

Da. Pentru stabilitate și în primul rând securitate.

| Zuzu1991 a răspuns:

NU
practic, depinde cat de vechi e telefonul, dupa 2 ani daca nu schimbi telefonul NU ar trebui sa faci update, pentru ca sunt TOATE facute special sa iti mearga telefonul greu si sa dai bani pe unul nou

| darrio2007 a răspuns (pentru Zuzu1991):

Corect. Unii le actualizeaza pe toate dar incarca memoria si apoi se vaita ca telefonul este prost.

| Werrich a răspuns:

Bineînțeles, astfel nu mai funcționează.

| mastadont a răspuns:

Da. Am setat să se actualizeze toate aplicațiile automat.

| Legion7X a răspuns:

Doar, la ce este necesar. De ex eu am un call recorder foarte bun. Daca îmi actualizez androidul, nu știu că o să mai fie așa de util, poate o să functioneze foarte încet. In rest toate aplicațiile merg bine. Android 9 pie.

| NotNamed a răspuns:

Da logic... din reflex in fiecare dimineata intru sa dau "actualizati toate"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fiecare data.

| NunuNini a răspuns:

Da.

| StefanE2019 a răspuns:

Da