| KillaNoFilla a întrebat:

E buna de ceva folia de protectie sau mai bine iau o husa(telefon)?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

E foarte bună folia de protecție pentru ecran. Mai bine iei o folie de calitate.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| FlorinCiokan a răspuns:

Vorbesti de 2 lucruri diferite.
Folia apara display-ul de zgarieturi.
Pe cand o husa stiu eu flip apara 99% din telefon chiar si de crepaturi ale ecranului ceea ce o folie nu o face.

| Bobby711 a răspuns:

Husa in general apara telefonul in cazul in care il scapi folia e pentru zgarieturi. Nu e scumpa o folie 10 lei de aia subtire din plastic mai ai o varianta mai scumpa din ceva tare care am uitat cum ii zice laughing aia e mai buna insa daca asi avea de ales intre a avea ecranul zgariat fara folie sau a avea ecranul spart fara husa asi alege husa+ ca dupa un timp folia se dezlipeste si se zgarie mai usor decat ecranul si va arata urat cu atatea zgarieturi si vei fi nevoit sa o dai jos.

| Sanziana88 a răspuns:

Ce telefon ai? vezi ca au aici o gramada de huse https://www.telvest.ro/