| anonim_4396 a întrebat:

La cat trebuie schimbata folia de protectie la telefon?

11 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Pai draga Andryya, aceasta nu are un termen exact, depinde cat de folosit este telefonul, si avand in vedere ca nu cred ca l-ai luat sa il ti in rama, la vreo 4 luni, bine poti sa il schimi si de 10 ori pe zi, celor de la magazine le covine din plin sa estraga banii din buzunarul tau, dar in mod normal cam atat timp este suficinet, cum spuneam depinde de tine cat folosesti telefonul, unii folosesc telefonul si fara folie dar stii rezultatul, este vina celor de pe piata fiindca lor le convine sa scoata bani pe orice

| Nelu62 a răspuns:

Nu are termen de garantie. Cand e zgariata, rupta sau nu mai sta lipita.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am folia pusa pe geam de 10 luni si nu are nimic, arata ca in prima zi folia..Nokia lumia 625

| marian5693 a răspuns:

Cand are prea multe zgarieturi sau vezi ca telefonul nu iti raspunde din prima si trebuie sa dai cu degetul de mai multe ori.

| MeddyMaddy a răspuns:

Cand se deterioreaza, cand nu-ti mai place aspectul ei logic.

| Laurentizyu a răspuns:

Daca ai Samsung s2, s3, s4, etc nu ai nevoie de folie, crede-ma! Folia daca este lipita bine nu este nevoie sa o schimbi.dar nu e nevoie de folie. am un s2 si arata oglinjoara.si asta fara folie. il tin cu cheile cu orice si nu are nimic. Acum te intreb si eu ceva.de ce ne mai luam telefoane scumpe si smechere daca le punem folie si dupa un tim arata oribil? nu inteleg!

| Alin_Danutzz_1999 a răspuns:

La vreo 2-3 luni dar daca iti cade de 5 ori pe zi.

| victor30 a răspuns:

La 60 000 km laughing

| jessi12 a răspuns:

Pai nu e o perioada anume. O schimbi cand ti se pare ca e prea zgariata sau ti se dezlipeste din parti.

| TipuCuIntrebarile a răspuns:

Cred ca atunci cand se uzeaza sau la vreo cateva luni