| Petrovic a întrebat:

E posibil ca redirectionand apelurile de pe un telefon Vodafone pe unul de Telekom, sa platesc suprataxa pe Vodafone daca apelez numerele de pe Telekom?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Da.
Redirectionarea este taxata ca si apel national (alta retea) facut de pe Vodafon spre Telecom, iar daca depasesti numarul de minute nationale consumate atunci ai suprataxare (chiar si daca nu se ridica si intra "doar" robotul.

| anonimg a răspuns:

Lucrul acesta iti poate spune un operator de la Telekom.
De pe o cartela telekom apelezi 1234; dupa ce spune sa alegi limba, formezi 1010 si intri direct cu un operator telekom.