| anlusa626 a întrebat:

Exista o aplicatie prin care, daca filmezi ceva, poti sa adaugi in acea filmare si diferite animale (ex: reni, monstrii) ca si cum erau acolo in acel moment. Daca stiti despre ce vorbesc, va rog sa imi dati un raspuns. Multumesc!

1 răspuns:
| Silent3025 a răspuns:

Adica vrei sa pui animale intr-un video cu tine si sa para real? Adica sa faci trucaje. Adobe After Efect face acest lucru dar te costa bani si nici nu e prea usor de utilizat. Uite aici cum arataun dinozaur care se plimba printre blocuri https://www.youtube.com/watch?v=KMAnHxEXgsg