| Turok90 a întrebat:

Există posibilitatea să apară pe piată Samsung Galaxy S Advance cu Android 4.1 (Jelly Bean), instalat din fabrică?
Dacă da, atunci cam prin ce luna?

5 răspunsuri:
| DjSannan a răspuns:

Samsung Galaxy S Advance primește Android 4.1 Jelly Bean din ianuarie 2013

| Turok90 explică (pentru DjSannan):

Asta stiu. Dar vreau să stiu dacă vor scoate pe piată si un lot cu versiunea gata instalată, fără a fi nevoie să faci upgrade.

| DjSannan a răspuns (pentru Turok90):

Samsung a promis că Android 4.1 Jelly Bean va fi portat pe Galaxy S Advance din noiembrie. Pe pagina de facebook a Samsung Germania a fost specificat ianuarie 2013. Versiunea de software ar fi Android 4.1.2 Jelly Bean și la ea cred că va rămâne pentru totdeauna, deși nu-i mare diferență între 4.1 și 4.2 Jelly Bean. Deci are versiunea gata instalata

| Bristena a răspuns:

De aparut pe piata sigur o sa apara, cu versiunea gata instalata happy

| Asoflo a răspuns:

Da