| florescu1992 a întrebat:

Exista Samsung s5230 cu wifi?

6 răspunsuri:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Exista din cate vad eu pe acest site http://www.telportal.ro/......20WiFi.htm doar ca este " Samsung s5230 Star " si cred ca exista si wifi pe Samsung s5230 din cate vad pe discutia aceasta http://forum.softpedia.com/lofiversion/index.php/t750958.html

| florescu1992 explică (pentru MaTrIx8378):

Ms pentru raspuns. Am un prieten care are samsungul acesta cu wifi dar nu il gaseste in setari, oare de ce?

| florescu1992 explică (pentru MaTrIx8378):

Ms pentru raspuns. Am un prieten care are samsungul acesta cu wifi dar nu il gaseste in setari oare de ce?

| MaTrIx8378 a răspuns (pentru florescu1992):

De fel " wifi " in setari il gasesti, chiar nu am idee de ce nu este in setari, spune-i sa caute in meniul telefonului, daca nu gaseste, eventual sa se duca la cineva specialist in telefoane si sa intrebe si un furnizor de la cosmote/Vodafone/Orange. bafta

| florescu1992 explică (pentru MaTrIx8378):

K.ms

| MaTrIx8378 a răspuns (pentru florescu1992):

Cu placere.