| huideni1845 a întrebat:

Folia pentru ecran "FOLIE" este buna?(ca si calitate si daca se lipeste bine si tine mult)

1 răspuns:
| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Salut! Recomand Folia de protectie pentru ecran, eu o am de 1 an de zile neschimbata. Exista servisuri pentru Te; efoane in care cumperi folia pentru modelul de telefon si ti-o lipesc ei pe loc. Lipitul foliei pe Telefon se taxeaza separat de pretul foliei insa depinde de oferte. Preturiile pentru Folie difera de la model la model la fel iti poti cumpara o folie la 5 lei care nu e mare lucru insa poti cumpara una la 15 lei care este din Fibra De Sticla si este mai durabila la Cazaturi Apa, zgarieturi etc. Cu Drag Roibu Constantin