| AlexAndrei96 a întrebat:

Funda! De ce imi tot da crash la samp cand intru pe un server? Nici nu apuc sa ma loghez si imi da crash. Ce sa fac? Am windows 7 ultimate sp1 64bit, nu folosesc hack/mod. ID mess: alexgame31@yahoo.ro

3 răspunsuri:
| Olivian007 a răspuns:

Da-i un reinstall la san andreas si dupa la sa-mp.iti merge 1000%, din propria experienta.Sau daca iti va da din nou, incearca un alt SAN ANDREAS. Funda?

| AlexAndrei96 explică (pentru Olivian007):

Am dat reinstal la ambele de peste 10 ori si am schimbat mereu gta san andreas-u'

| Olivian007 a răspuns:

Daca nu merge asa, da-i un reinstall la windows.E imposibil...