| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA! Merge instagram si youtube pe Nokia asha 302? Ce aplicatii sunt pentru a descarca muzica pe el?

Răspuns Câştigător
| bDaniel a răspuns:

Poti descarca muzica dupa www.cucurgu.mobi si daca vrei si unele aplicati pentru el iti dau un site www.mobile9.com pe asta sigur il stiai :))

| Ded a răspuns (pentru bDaniel):

Nu-l stiam, multumesc! >:d<

| bDaniel a răspuns (pentru Ded):

Scuze
sa stii ca e www.cucurigu.mobi de aici poti lua muzica (nu prea imi merge mie tasta 'i' mersi pentru funda si sper ca te-am ajutat :D

4 răspunsuri:
| EmyMartin94 a răspuns:

Youtube merge instagram ca sa mearga trebuie un updatehee hee Descarci muzica direct de pe netwinking

| stephstephanie a răspuns:

Instagram nu merge. youtube poate ca da. instagram e pentru telefoane cum ar fi iPhone..si Samsung galaxy... s'ar putea sa mearga si l atine daca faci un update.