| 15Alexx15 a întrebat:

Funda pentru cel mai bun program. Am un smartphone (android 4.0.4 + root) si am facut cateva inregistrari la ecran (cu un screen recorder), dar apare doar ecranul inregistrat(este normal) si vreau sa adaug margini de telefon(smartphone). Exista vreun program care poate adauga asemenea margini?

1 răspuns:
| YoshiFan a răspuns:

Nu poti face asta direct de pe telefon (doar cu screenshot poti de pe telefon) dar poti folosi un program profesional de editare video cum ar fi Sony Vegas.