| myhay993 a întrebat:

FUNDA
Salut azi mi-am cumparat Samsung galaxy s3 si as vrea sa pun ceva aplicatii interesante jocuri etc... voi care mile recomandati? Dau funda pentru cele mai bune!

Răspuns Câştigător
| Boos123ggg a răspuns:

Pe s3 merg jocuri foarte tari cum ar fi de curse:asphalt 8 shooter:dead trigfer 2 relaxare: let's create pottery inteligenta : candy crush sport:fifa 2014 sau pou si horror : eyse si multe altele

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Motroc_Gabriel_1996 a răspuns:

Smash Hit, Make it rain, Hill drive, Fruit NInja, Pou, Nicusor Jump, Robocop.
Ai grija la virusi, mai intai de toate instaleaza un antivirus bun!

| myhay993 explică (pentru Noexam):

La multi am vazut aplicatii interesante ex cu un motan cum repeta tot ce ziceai pe urma era ca avea tot felul de arme care le alegeai si se audea sunteul um impuscai si tot asa ceva ma gandeam ca cineva are asa aplikatii interesante pe care pot sa le pun si euhappy

Răspuns utilizator avertizat
| Daryus_Ade_1999 a răspuns:

Prima data fi atent:
1:Baga-ti cleean master
2:Jocul fifa 2014 e foarte bun si nu are virusi etc.
3:bagati nfs most wanted si fara banii intra pe file list daca ai cont dai la game mobile sau andorid si scrie sus nfs si descarca-l dupa bagatil in telefon dai instalare stai cu wifi pornit si asteapta se va instala funda!?