| Dăăqueen008 a întrebat:

FUNDAA! Samsung galaxy grand primethinking Pentru cei care au avut sau AU! Ce parere aveti de el? Isi merita banii?puppy dog eyes Multumesc

Răspuns Câştigător
| Romina_Romi_1993 a răspuns:

Este bun face poze frumoase are memorie destul de mare dar ai grija de unde il cumperi ca sunt si imiteti

| Dăăqueen008 explică (pentru Romina_Romi_1993):

Ai sau ai avut?

| Romina_Romi_1993 a răspuns (pentru Dăăqueen008):

Am

| Dăăqueen008 explică (pentru Romina_Romi_1993):

Si esti multumita de el? Se blocheaza sau ceva? De cand il ai?laughing

5 răspunsuri:
| Alex1510 a răspuns:

Samsung Galaxy isi merita bani dar verisoara mea m-i-a spus ca nu face chiar asa de bine pozele.(mama ei are unul)
Mai bine iti strang bani pentru un Samsung Galaxy J5 ca are un ecran si o camera mai buna. Cata pe www.emag.ro si o sa vezi. Daca il comanzi de pe net tot de acolo sa il comanzi daca vrei sa iti ajunga repede.

| Dăăqueen008 explică (pentru Alex1510):

E foarte dragut din partea ta, dar mi-ai mai dat raspunsul acesta happy nu vreau J5, ma intereseaza sa faca poze cu camera frontala cel putin ca un S2, atat. Nu vreau poze perfecte, intelegi? Nu stiu ce vrei sa spui prin "nu face chiar asa de bine poze", le face mai bine ca un S2 macar?