| MeMe123 a întrebat:

Hai salut, o parere de la un posesor sau un specialist, pentru telefonul Lenovo S850! Mutumesc dau funda pentru un raspuns detaliat (grafica, putere, baterie, eficienta, aspect, etc)

3 răspunsuri:
| SouLIce a răspuns:

Este un telefon bun din punct de vedere hardware este aproximativ egal cu galaxy s3
La soft ar putea aparea probleme daca nu este implementat foarte bine

| Şofronici_Ionut_1984 a răspuns:

Pai parerea mea este DA. Cat despre celelalte aspecte sunt ok, adica grafica procesorul etc.