| IlincaSivanly a întrebat:

Hei.
Am un iphone 4s la mana a doua si ieri am facut o prostie si l-am blocat. Imi aparea iphone dezactivat, am cautat si incercat toate metodele posibile de pe net si pana la urma am reusit doar sa ajung la partea cand imi apare 'Salut' pe ecran, etc. Cand sa ma conectez imi zice ca am id-ul sau parola gresite. Am intrebat persoana de la care l-am luat dar nu mai tine minte contul si cu al meu nu merge. Mai e vreo sansa sa-l deschid?

1 răspuns:
| RareşTPUro a răspuns:

Intra pe http://appleid.apple.com/ro_RO#!&page=create si fa-ti un cont. Dupa ce finalizezi si activezi contul, introduci email-ul si parola contului creat acolo unde iti cere.