| gabrielflorin01 a întrebat:

Hei! Am un Samsung Galaxy Pocket cu touchscreen-ul defect. Nu răspunde la comenzi și nici nu-l pot debloca. Știți vreun service în Brăila care m-ar putea ajuta?

Răspuns Câştigător
| EMKing a răspuns:

Salut! si eu am un Samsung galaxy pocket. in legatura cu tach-eul te pot ajuta. poti suna la numarul 0745434389 sau cauta pe adresa de email cicisxn@gmail.com sau prin yahoo messenger sxncici sau cauta la adresa : Braila, strada Calea Galati, numar 57, bloc C, scara 1, parter, apartament 3... CA Punct de reper, suntem situaie pe strada Galati, la blocul DINTRE Piata Saraca si Dorobanti Numar de contact daca ti-a fost de ajutor funda te rog

| anonim_4396 a răspuns (pentru EMKing):

Cumva acesta este http://cicisxn.3x.ro/hartasipoza.jpg
În orice caz voi suna mâine. Mulțumesc de ajutor!

2 răspunsuri:
| EMKing a răspuns:

Cu placere si pentru ori ce altceva contacteaza-ma