| foreveryoung10 a întrebat:

Hei...am un telefon smart 2 si am pus un model de deblocare si l-am uitat.L-am introdus de multe ori gresit iar cum imi spune sa bag numele si parola d eutilizator google market.Imi spuneti si mie cum as putea reveni la setul din fabricatie deoarece am uitat numele si parola.Va rog ajtati-ma!

Răspuns Câştigător
| MaryusBoy22 a răspuns:

Intri in bios (apesi pe butonul din mijloc+cel de volum+cel de blocare cand telefonul este stins) si acolo iti apare sa revii la setarile dein fabrica

| foreveryoung10 explică (pentru MaryusBoy22):

Multumesc mult dar care buton din mijloc sa il apa?

| foreveryoung10 explică (pentru MaryusBoy22):

Multumesc mult dar care buton din mijloc sa il apas/