| mihaela11 a întrebat:

Hei, cineva de pe Orange? Am si eu o intrebare despre oferta de sarbatori.
Eu am in optiune minute/Sms in retea, minute/SMS nationale si MB pentru internet! Ce trebuie sa folosesc de aici pentru a mi se activa din nou? Eu asta nu prea inteleg, trebuie sa folosesc si pe cele in retea si pe celelalte? Sau doar unele dintre ele, de exemplu doar pe cele nationale?
URGENTA! DAU FUNDA! praying

5 răspunsuri:
| radu75 a răspuns:

Ha ha... vorbesti nu vorbesti ea se reactiveaza, cu o singura conditie...sa ai credit. nu i intereseaza pe ei daca tu consumi sau nu.

| mihaela11 explică (pentru radu75):

Off, este oferta la Orange, daca vorbesti minutele incluse ti le dau din nou gratuit!

| mihaela11 explică (pentru radu75):

Off, este oferta la Orange, daca vorbesti minutele incluse ti le dau din nou gratuit!

| radu75 a răspuns:

Aaaaa.pai atunci vorbeste, eu ce sa zic...dar numai sa stii sigur ca primesti iar...altfel

| MitroKta a răspuns:

Pai ca sa ti se activeze din nou, trebuie sa ai credit pe cartela la data reinnoirii. Daca esti pe abonament, se innoieste automat. In ambele cazuri, nu esti obligat sa cosumi, trebuie doar sa ai credit in cont- pe cartela, daca reincarci, pe abonament daca il platesti la timp.