| anonim_4396 a întrebat:

Hei de ce cosmote devine telekom? ca am vrut cosmote la iarna
si trebuie cartela cosmote!
* Raspundeti repede, chiar daca nu raspundeti e treaba voastra vizitez telekom.ro si le bat pe telekom ca am vrut cosmote p-ana in 2017

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dintr-un motiv foarte simplu, Cosmote a fost cumparat de Telekom.
Detalii poti citi aici: http://www.mediafax.ro/......e-13255222

| anonim_4396 explică (pentru Ioandelasal):

E chiar VARZA telekomul le vorbesc intamplarile
Romtelecomul tot asa, TV ul nostru de Romtelecom sare din evidenta nu ai niciun semnal rolling on the floor rolling on the floor laughing laughing