| cristinapetrescu24 a întrebat:

Hei, eu si prietena mea avem iPhone 7 Plus, pe Rose Gold, ni le-am comandat de pe eMAG si al meu este mai mult roz decat Rose Gold, al ei este normal, rose gold, i se potriveste cu metalul roz de langa buton, al meu, in schimb, pe langa buton este rose gold iar telefonul e roz, adica pe spate. Performanta este aceeasi. Stie careva de ce este asa? Nu ca m-ar deranja dar chiar sunt curioasa

1 răspuns:
| Ursati_Danu_1994 a răspuns:

Cred ca asa a fost de la fabrica deacum n-ai ce face numai daca sa il dai inapoi da nu prea are sens