| anonim_4396 a întrebat:

In prezent am un Iphone 6S Rose Gold(cam de 6 luni), dar l-as schimba pe unu 6 Plus. Ce parere aveti? Cam care ar fi diferenta de bani daca l-as da la schimb?

Răspuns Câştigător
| H5K a răspuns:

Buna Draguta, de ce vrei sa dai 6s? E un telefon foarte bun, e primul iPhone cu 3D touch..si iOS 10 o sa fie incredibil pe 6s cu 3D touch

| Celcareajuta a răspuns (pentru H5K):

E primul smartphone cu 3d touch,,,,, iar in opinia mea Senzorii presionali pe ecran bat Curbura de la Samsung happy ca utilitate, e frumos ca design. Sunt convins ca in viitor ambele vor avea parte de amandoua specificatiile

4 răspunsuri:
| Celcareajuta a răspuns:

Iti mai iei maxim 300 de lei daca e cel de 16gb, si nu merita sa treci pe 6 plus, mai degraba daca vrei diagonala mare 6s plus happy

| GabyDany a răspuns:

DOAMNE, el ar trebui sa iti dea tie diferenta, nu iti recomand 6/6s plus, crede-ma, am avut la viata mea... de la iphone 3gs la 6s...
Telefoanele iphone 6/6s plus, cum sa zic, sunt oribile,, mai bine ia-ti un Samsung galaxy s7 edge (am in prezent) are tot 5, 5 inch, este mult mai elegant...

| NimeniNr2 a răspuns:

Nu il schimba, ca nu e cu nimic mai bun, doar dai banii aiurea!