| Denis_Denis_1998 a întrebat:

Hei salut, am o întrebare legată de Xiaomi deci îmi puteți spune care dintre aceste două telefoane este mai bun la jocuri Xiaomi Redmi 5a sau Xiaomi Redmi 6a sa de exemplu Pubg GTA san Andreas etc care este mai puternic?

7 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Niciunul, seria Redmi A de la Xiaomi este foarte slaba.Mergi pe o versiune simpla. Daca ai bani eu zic sa-ti iei Redmi 4X care se pisa pe amandoua

| Denis_Denis_1998 explică (pentru Bogdan70001):

Nu îmi place 4x este slab adică un coleg din clasa are unu și Pubg ii merge in 5-10 fps mai greu că la mine la mine ajunge și până la 30 fps mai sus nu vrea

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Denis_Denis_1998):

Frate eu nu stiu ce i-a facut colegul tau telefonului, dar mie imi merge pe medium destul de bine, nu am reusit niciodata sa scot sub 30 FPS pe Redmi 4X

Si nici nu are cum ca Redmi 4X sa fie mai prost decat cele enumerate de tine, este imposibil, dupa cum am spus Redmi 4X este mai bun decat Redmi 6A si 5A din ABSOLUT toate punctele de vdere.

Eu atat iti spun i-ati Redmi 4X ca nu o sa regreti nimic, colegul tau nu stie sa aiba deloc grija de telefon, daca a ajuns sa scoata 5FPS pe PUBG si crede-ma ce-ti spun pentru ca am avut un Redmi 4X si totul se misca extraordinar de bine.Ti-am spus este PRACTIC IMPOSIBIL ce spui tu

A, sa nu uit Xiaomi Redmi 4X are 3 versiuni: 2/16 3/32 SI 4/64(Redmi 4X PRO). Daca el are cea mai proasta vresiune cu 2/16 este posibil, dar eu am avut versiunea de 3/32 si daca nu il stricam nu-mi cumparam altul pentru ca se misca extraordinar

| Denis_Denis_1998 explică (pentru Bogdan70001):

El avea de 2 și 16 și oricum nu îmi place 4x mai bine mi-aș lua Mi a2 Lite sau cel normal

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Denis_Denis_1998):

Stai putin tu vb ca vrei sa-ti iei un Redmi 6A, dar de fapt ai bani de MI A2 Lite? Si stai calm ca doar aspectul de MI A2 Lite in realitate nu este decat putin mai bun decat Redmi 4X.
Nu mai judeca un telefon doar dupa aspect!