| anonim1307 a întrebat:

Hei...telefonul meu nu mai are sonor deloc....nici daca bag castilr nu merge ..doar pe vibratii...ce sa fac? ..nu l-am stricat, udat sau ceva de genu...ce as putea face..raspunss urgent

3 răspunsuri:
| GabrielStn a răspuns:

Da-i o resetare, iar daca nu-si revine mergi cu el la service pentru ca soft-ul este de vina si trebuie inlocuit. Inainte de resetare salveaza pozele si ce ai mai important in pc pentru ca vei pierde tot.

| Diana_Gabriela_1998 a răspuns:

Cred ca s-a dus difuzorul telefonului.Du-l la reparat.Imposibil sa nu ii gaseasca cv

| anonim1307 explică:

Aveti idee cam cat ar costa ca sa il repar?