| Neamciuc_Cristi_1997 a întrebat:

mi-ati putea spune cateva coduri pentru sonor? telefonul este HTC quallity ca cam merge incet
Mssss!

7 răspunsuri:
| UzzY475 a răspuns:

*#*#3646633#*#* Decat pe asta il stiu, gasesti acolo si vezi ca la sunet maxim e 255winking

| neutrino a răspuns (pentru UzzY475):

Pote stii si la lge510 si care este algoritmul de setare sunet.Se aude foarte incet cu volumul dat la maxim. Multumesc anticipat!

| UzzY475 a răspuns (pentru neutrino):

Asta nu stiu, eu am un Allview si nu merge codul ala. si eu caut al doilea cod happy

| Neamciuc_Cristi_1997 explică (pentru UzzY475):

Dar nu merge ca-l stiu pe ista dar am un HTC si are si android

| Neamciuc_Cristi_1997 explică (pentru UzzY475):

Daca o sa gasesti o sa-mi zici?

| Neamciuc_Cristi_1997 explică (pentru UzzY475):

*#*#3424#*#*

| UzzY475 a răspuns (pentru Neamciuc_Cristi_1997):

Mersi