| Anasthasia a întrebat:

Hei TpU acum doua luni mi-am cumparat Nivo de la Orange si am plecat acum doua saptamani in Italia. Aici desigur fara semnal fara nimic telefonul mergea (cu wifi etc.) Ieri cand l-am scos de la incarcat mi-a spus ca memoria de sterge automat si tot de aveam in memoria interna s-a sters 8poze, muzica, video) si acuma nici nu ma lasa sa imi instalez inapoi programele (instragram, whatsapp)adica ele se instaleaza iar cand vreau sa le deschid, se deschid iar dupa doua secunde imi da eroare (la toate la fel). Eu acuma nu stiu ce sa fac. Adica am pierdut pozele din calatorie si nu mai pot lua legatura cu cei din Romania (whatsapp). Daca ma duc la magazinul de unde am cumparat telefonul rezolv ceva? O prietena mi-a zis ca atata timp cat e in garantie trebuie sa mi-l inlocuiasca. eu nu-s tiu ce sa fac...

1 răspuns:
| Maria_Anna_1995_5wQ3 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa te duci la magazinul de unde l-ai cumparat si ei o sa stie sa iti explice mai bine ce se intampla