| Love79 a întrebat:

Hei TPU am o problema, azi mi-am incarcat telefonul cu optiunea de 6 euro. Am dat la *100# ca sa activez bonusul cu 1000 de minute valabile 90 de zile, doar ca nu am gasit optiunea. Stie cineva de ce? Si inainte sa-mi incarc am gasit optiunea! Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| mont a răspuns:

Optiune ai activat de cei 6 euro? Daca da si tot nu ai primit bonusul suna la relatii clienti, 444 si explica problema unui operator.

2 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Suna la 333 si vezi daca nu cumva bonusul e deja alocat. Esti pe Orange, nu?

| Love79 explică (pentru mont):

Da, sunt pe Orange. Am sunat la 333 si bonusul nu este alocat. Nu inteleg, inainte sa-mi incarca imi arata optiunea, iar acum nu. Nu am activat-o, deci ar trebui sa mearga... chiar nu stiu de ce.

| mont a răspuns (pentru Love79):

Optiune ai activat de cei 6 euro? Daca da si tot nu ai primit bonusul suna la relatii clienti, 444 si explica problema unui operator.