| Alexandra_Ioana_1990_bRIk a întrebat:

Hei TPU.Am si eu o intrebare.Astazi,telefonul meu a luat-o razna.Nu-mi mai merge tastatura iar dupa cateva minute de stat pe el se blocheaza si trebuie sa-l inchid si sa-l deschid iar.Stiti din ce cauza face asa?

3 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

R: Pai probabil ai foarte multe aplicatii care ingreneaza functionarea corecta a telefonului.
Alte solutii: Daca nu poate fi vorba si de un virus care poate fi inlaturat cu Malwarebytes (disponibil pe PlayStore)
Daca ti-am fost de ajutor nu uita de funda si evaluarea raspunsului raspunsului ca fiind folositor si/sau inteligent
Nume user: Bogdan70001
Utilizator: Senior
Raspund frecvent la categoriile: Telefonie, Tehnologie
Cele mai multe raspunsuri le dau la Telefonie

| Alexandra_Ioana_1990_bRIk explică (pentru Bogdan70001):

Nu am multe aplicatii..Pana azi dimineata mergea foarte bine.De la 9 a inceput s o ia razna.

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Alexandra_Ioana_1990_bRIk):

I-a in considerare ce am zis la "Alte solutii"