| dani147 a întrebat:

Am un Nokia Lumia 520 si l-am scapat de beton si s-a crepat ecranul si nu mai merge.Telefonul este in garantie. Nu stiti se mai poate face si cam cat m-ar costa?

2 răspunsuri:
| 德尼莎 a răspuns:

Din cate stiu eu, atata timp cat ai garantie nu platesti nimic la reparatii, iar daca ar fi sa platesti nu ai plati mult cred ca du 50-60 lei in plus. Nu zic mai mult pentru ca un prieten a avut iphone 4, tot asa l-a scapat pe jos si i s-a dus displayerul si mai mult de 100 lei nu a dat. Deaia iti zic ca la Nokia Lumia nu platesti daca e mai mult de 50 lei. ^^

| dani147 explică (pentru 德尼莎):

Sper sa fie asa. Multumesc happy