| Criisu a întrebat:

Hei, TPU! Am un telefon Allview P9 Energy Mini, am cateva zeci de poze in telefon si de pe toate aplicatiile le pot vedea, insa atunci cand intru in galerie imi spune ca nu exista nicio fotografie. Nu inteleg de ce. Imi puteti spune ce setari ar trebui sa fac pentru a vedea toate pozele in galerie? Multumesc!

1 răspuns:
| BeautifulSunflower a răspuns:

Allview-urile vin cu probleme din fabrica, nu cred ca e unul care sa mearga bine, ai putea sa resetezi din fabrica telefonul, parca trebuia sa tii tasta de stingere apasata foarteee mult timp, cauta pe net.