| annoonima7542 a întrebat:

! AJUTOR! Hei TPU, recent mi-am cumparat un Allview X3 Soul Lite si la un moment dat eram in galerie si am dat "criptare" la o poza dupa care am primit indicatii cum sa intru in acel album"secret" cu poze criptate, dupa care in acel album in dreapta sus era ceva de genul"mai multe" printre care si "aplicatii ascunse" si din curiozitate am ascuns galeria si apoi am dat "ok", am inchis telefonul pentru ca plecam undeva (probabil ca primeam ceva indicatii cum sa intru in aplicatiile ascunse) si acum nu stiu cum sa fac sa intru in galerie deoarece in google foto nu sunt toate pozele. Sper sa ma puteti ajuta.Multumesc.

2 răspunsuri:
| lovenudecolours a răspuns:

Vezi daca le gasesti in explorator fisiere.

| annoonima7542 explică (pentru lovenudecolours):

Nu sunt sad tot incerc sa pot gasi aplicatia din setari si am observat ca la detalii despre aplicatie la "deschidere implicita" apare "anumite setari implicite" si nu pot schimba